Zdá se, že generální ředitel společnosti Circle Jeremy Allaire již používá PayPal k nákupu bitcoinů

Generální ředitel zveřejnil snímek obrazovky na Twitteru, který ukazuje, že tuto službu využil k nákupu 100 $ v bitcoinech před oficiálním datem spuštění.


Od chvíle, kdy PayPal minulý týden oznámil svůj záměr vstoupit na trh kryptoměn, byl průmysl plný vzrušení. Oficiálně se plánuje spuštění nové šifrovací služby na začátku roku 2021 podporující šifrované platby a přímý nákup šifrovaných měn v aplikaci.

října však spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Circle Jeremy Allaire uvedl, že použil PayPal k nákupu bitcoinů (BTC) za 100 $, zatímco zveřejnil snímek zjevné transakce na Twitteru.


Podle zástupce společnost sdílela odkaz v původní verzi, aby se zúčastněné strany připojily k čekací listině a získaly přístup.


Jak již bylo dříve oznámeno, funkce kryptoměny PayPal bude kromě bitcoinů podporovat Ether (ETH), Litecoin (LTC) a Bitcoin Cash (BCH). I když je transakce zahájena v kryptoměně, bude vypořádána s pobočkou webu v měně, která se nenachází v místní oblasti.


Ke druhému čtvrtletí roku 2020 má PayPal více než 346 milionů aktivních účtů a zpracoval objem transakcí 222 miliard USD. Od roku 2021 bude asi 26 milionů obchodníků po celém světě podporovat šifrované platby v jejich sítích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *