Významné zvýšení účasti na kryptoměnných burzách

Ačkoli se až donedávna všeobecně věřilo, že léto může být pro kryptoměny velmi nudné, cenové pohyby v posledních několika týdnech tento předpoklad velmi vyvrátily. I během prázdnin jsou důkazem rostoucího zájmu o kryptoměny nejnovější údaje o růstu účasti na kryptoměnných burzách a směnárnách.


Podle údajů, které vykázala ICO Analytics, vzrostl provoz serverů pro výměnu kryptoměn v červenci o 13% a od prosince 2019 o 26%.


Největší burza, Binance, zaznamenala 10% nárůst návštěv v červenci na celkem 25 milionů návštěv. Coinbase, největší směnárna ve Spojených státech, zaznamenala 22,5 milionu návštěv, což je o 18% více než v předchozím měsíci. Zajímavé je, že burzy BitMEX a OKEx v červenci mírně poklesly. BitMEX klesl o 1,6% a OKEx vzrostl o 6%.


Podle analýzy ICO Analytics je protokol DeFi s nejvyšším provozem Uniswap, v červenci navštívilo Uniswap 1,4 milionu lidí. Na základě celkového počtu uzamčených tokenů v dohodě se Uniswap řadí na deváté místo mezi největší projekty DeFi.


Poskytovatel likvidity DeFi Balancer Pool zaznamenal největší nárůst návštěvnosti z předchozího měsíce a dosáhl 193%.


Prozatím se však platforma DeFi nemůže shodovat s 20 nejnavštěvovanějšími centralizovanými ústřednami, pokud jde o účast. Podle aktuální míry růstu zájmu o DeFi to však nemusí být příliš dlouhé.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *