Těžba Bitcoinů na každém zařízení

Spousta z Vás již slyšela o takzvané těžbě Bitcoinů ke které je potřeba vlastnit velice výkonné počítače. Dnes již se podle mnohých lidí dá těžit jen s prostředky k tomu stvořené. Prodávají se přímo těžební systémy které jsou poměrně levné a příliš žádané k těžbě Bitcoinů, ale jejich spotřeba elektřiny bývá nejméně 500 W. V případě, že by to běžný člověk spustil na neomezenou dobu ( tedy 24 hodin denně), významně se to promítne do ceny elektřiny. Mnozí tvrdí, že se navzdory vysoké ceně spotřebované elektrické energie, těžba nevyplácí. Také panuje fáma, že těžit se dá už jen na výkonných strojích k tomu předem určené. Ve skutečnosti se dá těžit jak na PC, tak i zcela obyčejném notebooku a dokonce i na mobilním telefonu. Zejména těžba na telefonu by mohla generovat nízké náklady na elektřinu, protože spotřeba elektrické energie je u mobilních telefonech nízká. Navíc, v případě, že máte ve svém šuplíku nevyužitý mobil který už nějaký pátek nevyužíváte, protože jste si koupili nový, můžete jej využít na těžbu Bitcoinů. To je skvělé využitý pro nepoužívané mobily a čím více jich vlastníte, tím více můžete ze starého mobilu získat Bitcoiny. Jeden průměrný mobilní telefon může generovat 1 Satoshi každých 10 minut (naše zkušenost). Mobilní telefony mají tak malou spotřebu, že je lze mít nonstop zapnuté na těžbě.

Těžbu pomocí PC, notebooku nebo mobilu můžete vyzkoušet na www.cryptotabbrowser.site.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Jedna odpověď

 1. Rewards for comments
  Sorry, the reward details is for registered users only.
  Please Login or Register

  Aké su výhody tažby?
  1. Môžete získať digitálne mince tažbou -> ak tažíte bitcoiny= odmena v bitcoiny
  2. Hlasovací výkon v krypto sietí

  Vyššie bol spomínany http://www.cryptotabbrowser.site. no existujú aj dalšie celkom fajn aplikácie ako BitcoinMiner, MinerGate(altcoiny-DigitalNote,Monero)
  Tieto aplikácie však NIE SU na Obchode PLAY!—> Pretože tažobné aplikácie sú zranitelnejšie voči vírusom a malwérom, môže to poškodiť batériu vášho mobilu..
  Používanie týchto aplikácie je teda na vlastné riziko 🙂 A práve preto existuju stránky ako Maxbit na ktoré pridete raz za niekoľko minut , naklikáte overenie a máte hotovo 🙂 No stress

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *