Nová předplacená krypto karta Embily přijímaná všude, kde je Mastercard

Společnost poskytující kryptoměny nabízí předplacenou kartu, kterou lze použít všude tam, kde je přijímána karta MasterCard, s denním limitem pro výběr z bankomatu 2500 $.


Produkt je k dispozici po celém světě, společnost Embily uvedla, že všechny finanční prostředky jsou pojištěny. Ještě lépe, tyto karty jsou plně přizpůsobitelné, což znamená, že majitelé mohou mít příležitost učinit prohlášení o své osobnosti.


V současné době tým Embily uvedl, že karta může být doplněna třemi typy kryptoměn: Bitcoin, Ether a Tether.


Společnost Embily řekla, že jeho cílem je používat předplacené karty co nejrychleji a nejjednodušše. Při použití ETH k dobití účtu je potřeba pouze 10 blokových transakcí.

Pomocí komplexní historie transakcí můžete podrobně zkontrolovat zůstatek na kartě v reálném čase a online a podrobně zaznamenat využití finančních prostředků.


Jediná transakce může na kartu účtovat až 13 000 $ a není omezen maximální zůstatek, který může karta obsahovat. Pomocí karty můžete rezervovat hotel, pronajmout si auto, koupit zboží online a zaplatit za večeři tak snadno, jako si rezervujete staromódní debetní nebo kreditní kartu.


Standardní karta Embily je plastová karta s bezkontaktní platební funkcí a různými barvami, kterou lze brzy objednat. Část karty je vyrobena z kovu – s jedinečným designem, který pomáhá majiteli vyniknout v noci a na obchodních jednáních.

Pro předplacené karty Embily byly vyvinuty dvě mobilní aplikace, jedna pro iOS a druhá pro Android. Obě aplikace jsou v současné době v beta testování a společnost uvedla, že budou brzy k dispozici ke stažení v App Store a Google Play. Webová verze je nyní k dispozici.


V dalším kroku začne Embily poskytovat svým zákazníkům šifrovanou peněženku. To znamená, že mohou držet a používat svou kryptoměnu na jedné platformě „pohodlně, rychle a bezpečně“, aniž by se museli přihlašovat k více burzám.


Od svého založení společnost zaměřuje svoji energii na asijský trh se všemi cíli stát se dominantní silou na asijském kontinentu a připravit tak cestu k popularizaci svých předplacených karet po celém světě.

Embily byla poprvé založena v Dubaji v červnu 2017 a nyní má členy týmu z různých prostředí. Profesionálové pracující pro společnost pocházejí z celého světa a specializují se na vše od digitálního marketingu po finance. Jejich cíl je jednoduchý: „Spojte se a vytvářejte skvělé věci.“


Obchodníci mají také výhody. Schopnost přijímat krypto platby lze okamžitě přenést na Fiat v době nákupu, což jim umožňuje rozšířit jejich přitažlivost na širší zákaznickou základnu.


Embily doufá, že bude v čele této revoluce – „kombinace inovace, jednoduchosti a sofistikovanosti v elegantním balíčku“.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *