Největší finanční krize v životě?

Jim Rodgers, předseda Rogers Holdings, 77letého známého investora a finančního analytika, varoval, že současná činnost centrální banky způsobí největší recesi v našem životě.


Rogers důrazně kritizoval kroky centrální banky, které tlačily biliony dolarů, aby stimulovaly ekonomiku, která se zhroutila v důsledku pandemie koronavirů. Většina kritiky je samozřejmě zaměřena na Federální rezervní systém (Fed), který nový dolar propaguje bezprecedentním způsobem. Spoluzakladatelé společnosti Quantum Fund a Soros Fund Management Company jsou přesvědčeni, že toto stále kritizovanější řešení světové hospodářské krize skončí katastrofou.

Rogers odhalil, že v současné době vlastní hlavně zlato a stříbro, a stále pevně věří, že investice do zemědělství je také dobrá volba. Také řekl, že vsadí na dopravu, letecké společnosti, cestovní ruch a další průmyslová odvětví zasažená pandemií:


„Nedávno jsem minulý týden koupil ruskou přepravní společnost a vinařskou společnost z Číny. Některé z těchto společností byly skutečně poraženy (během Velké hospodářské krize v březnu), a myslím, že když na trhu opět dominují Věřím, že neklesnou hlouběji. “


Rogers tentokrát nezmínil kryptoměnu, ale v nedávném rozhovoru prohlásil, že litoval, že v prvních letech neinvestoval do bitcoinu.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *