„Moje srdce je kryptoměna“ – Dave Portnoy řekl, že se vrátil k obchodování s bitcoiny

Dave Portnoy, zakladatel Barstool Sports, po zvýšení investic do Chainlink (LINK) náhle opustil podnikání v oblasti digitální měny a nyní se vrací k bitcoinu (BTC). Portnoy v nedávném videu uvedl, že jeho „srdcem je kryptoměna“ a brzy se vrátí na trh kryptoměn.


Internetová celebrita vstoupila na trh s bitcoiny 14. srpna a stala se oblíbeným obchodníkem po setkání s nadšenými miliardářskými bitcoinovými investory Cameronem a Tylerem Winklevossem po pandemii koronavirů. Podle zpráv Portnoy po rychlé aktualizaci kryptoměny a její transakční metody koupil velké množství bitcoinů a řetězových odkazů (LINK).


Portnoy nevěděl, že se jeho nákup LINK blíží více než 1000% uptrendu. Nebyl spokojen, když ztratil svou pozici, když cena LINKu prudce vzrostla. Brzy poté Portnoy oznámil, že opustí trh s kryptoměnami. 22. srpna řekl: „Používám kryptoměnu, protože tokeny ne vždy jdou nahoru.“


Ve chvíli, kdy Portnoy uvedl, že se chystá opustit trh s kryptoměnami, cena bitcoinu poklesla asi o 12%. Hlavní altcoiny, včetně Ethereum (ETH) a LINK, vůči americkému dolaru ještě více poklesly.


Od 22. srpna poklesl LINK, pro který se Portnoy vášnivě zabýval, o 21%. Díky silnému oživení ve druhé polovině roku 2020 však mají altcoiny vyšší výdělky než bitcoiny. LINK vzrostl z 4,74 $ 6. července na 19,99 $ 16. srpna. Zvýšení bylo 325%.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *