Mohl by být bitcoin bez daně jedním z nejžhavějších trendů roku 2020?

Společnost umožňující spotřebitelům investovat do bitcoinů bez daně uvedla, že poptávka v posledních měsících prudce vzrostla.


iTrustCapital umožňuje Američanům získat expozici vůči největší kryptoměně světa prostřednictvím samostatně spravovaných individuálních důchodových účtů (také známých jako IRA). Tyto nástroje umožňují majitelům provádět různé alternativní investice, jako jsou digitální aktiva, drahé kovy a nemovitosti.


Podle obchodní platformy stále více investorů převádí své současné důchodové účty z tradičních finančních institucí (obvykle nabízejí pouze akcie a dluhopisy). V posledních letech mnoho důležitých reklamních kampaní vzbudilo zájem lidí o kryptoměny a někteří lidé začali bitcoiny považovat za bezpečný přístav proti inflaci a masivnímu prodeji na akciových trzích.


iTrustCapital věří, že možnosti osvobození od daně se stanou populárnějšími až poté, co stále více investorů začne zkoumat, co Bitcoin nabízí. Společnost je přesvědčena, že tato metoda může přinést srovnatelné výhody jako investice do konvenčních kryptoměn, ale nepředstavuje velké potíže. Za účelem dalšího snižování překážek vstupu společnost rovněž poskytuje zákazníkům správu institucí a zabezpečení prostřednictvím Curv, který „nastavuje standard pro zabezpečení digitálních aktiv“.


Bitcoiny jsou obzvláště populární mezi mileniály a v příštích letech se očekává velký příliv kapitálu kvůli daňovým zvýhodněným sazbám.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Jedna odpověď

  1. Rewards for comments
    Sorry, the reward details is for registered users only.
    Please Login or Register

    Som čítal inak článok, jeden odhad bol odhad hodnoty btc= 1milion dolárov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *