Milionář britských novin označil technologii DeFi za „revoluční“

Alexander Lebedev, majitel časopisů British Evening News a The Independent, a ruské publikace Novaya Gazeta hovořili brilantně o potenciálu kryptoměn a inteligentních smluv změnit financování.


V rozsáhlém 1 800 slovním stanovisku zveřejněném v The Independent 13. října miliardář předpověděl, že blockchainová technologie zničí to, co popsal jako parazitní globální bankovní oligopol.


Lebedev uvedl, že chytré smlouvy umožňují zákazníkům „využívat finanční služby ve formě samotné banky bez zásahu zprostředkovatelů“, čímž brání „chamtivým bankéřům“ krást finanční prostředky zákazníků.


Lebedev také odhalil, že jako „experiment“ investoval do dohody o estonském výnosu v zemědělství 100 000 dolarů a zdá se, že je překvapen rychlým návratem. Nyní hledá svůj vlastní „nezávislý decentralizovaný finanční ekosystém“.


Jedním z důvodů, proč věří v potenciál kryptoměn, je to, že Lebedev ve své současné podobě tvrdí, že globální finanční systém „vede světovou ekonomiku ke katastrofě“.


Lebedev působí v bankovnictví 25 let a v roce 1995 získal národní rezervní banku, třetí největší ruskou soukromou banku. Tvrdil, že současné bankovnictví mezi konkurenty prošlo posunem k „vydělávání peněz penězi“. Lebedev dodal, že od 90. let tisíce ruských „bankéřů“ zpronevěřily „více než 100 milionů dolarů ve fondech zákazníků“.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *