Kryptoměnová společnost chce uvést Afriku do nového digitálního věku

Nigerijská společnost, která měla skromné ​​počátky jako startup elektronického obchodování, nyní nabízí platby bitcoinem stovkám tisíc lidí.


Společnost nabízí bitcoinové platby a říká, že jejím cílem je přivést Afriku do nového digitálního věku a poskytnout přesvědčivou alternativu k fiat měnám.


Patricia je společnost poskytující finanční řešení se sídlem v Lagosu v Nigérii, původně přímá start-up společnost v oblasti elektronického obchodování. Nyní, když se z platformy stala globální platforma, společnost odhaduje, že více než 300 000 lidí využívá její služby k uspokojení svých každodenních potřeb. Společnost má také pobočky v Ghaně, Velké Británii a USA.


Tým Patricie využívá sílu technologie kryptoměny a blockchainu k vytvoření alternativních řešení stávající finanční infrastruktury, což spotřebitelům umožňuje nakupovat a prodávat BTC za cenu, kterou považují za nejlepší v Africe, bez skrytých poplatků. Poté mohou být digitální aktiva uložena v „zabezpečené, flexibilní peněžence“.


Ačkoli mnoho lidí považuje bitcoin za spekulativní aktivum nebo úložiště hodnoty, Patricia věří, že to nemá smysl: Mnoho lidí chce používat největší kryptoměnu na světě pro každodenní nákupy, platby účtů, obnovení předplatného atd.


Jedním z vlajkových produktů společnosti je přizpůsobitelná debetní karta, která umožňuje držitelům bitcoinů vybírat hotovost v jakémkoli bankomatu. Můžete také nakupovat v nesčetných firmách po celém světě.
Pod tlakem implementace finančního GSP si můžete během několika minut otevřít okamžitý bankovní účet. Patricia uvedla, že nabízí nejnižší poplatky za převod na trhu. To vše pomáhá chránit hotovost zákazníků, což znamená, že vysoké úrokové sazby nebudou začleněny do těžce vydělaných peněz lidí.

Mezi další funkce patří možnost nakupovat a prodávat dárkové karty kdekoli na světě, včetně špičkových značek, jako jsou Google Play, Amazon a iTunes. Ti, kteří úspěšně prodávají dárkové karty, mohou rychle získat hotovost.


Pak je tu Patricia Refill, kde si zákazníci mohou zakoupit vysílací čas na hlavních mobilních sítích přímo z bitcoinových peněženek a předplatného dat. Ještě lépe lze přebytečný čas převodu převést na hotovost – to je nová funkce, kterou zřídka vidíme kdekoli jinde.


Pro některé spotřebitele může být svět kryptoměny strmou křivkou učení. Patricia proto vytvořila podrobný tréninkový portál, který uživatelům poskytuje informace o tom, jak fungují všechny jeho funkce. Lze také poskytnout přímého průvodce, který vysvětlí, co je peněženka s kryptoměnou a jaké jsou výhody bitcoinu.


Patricia má dobrou pozici, aby mohla využít rostoucí poptávky po mobilních platbách v Nigérii a na celém světě. Podle údajů zveřejněných Mezibankovním zúčtovacím systémem se od května 2019 tyto transakce dramaticky zvýšily o 391% a také se zvýšil počet převodů.


Společnost získala mnoho publicity, včetně některých z největších afrických publikací.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *