Jak získat Bitcoiny zdarma?

Jak začít?

Krok 1.

K tomu aby jste mohli sbírat Bitcoiny potřebujete mít nějaké místo, kam si odměny zašlete. Musíte si pro sbírání založit tzv. online peněženku a to konkrétně na Bitcoiny. 

Náš a mnoho dalších Faucetů vyplácejí na mikroplatební platformu www.cryptoo.me. Je tedy potřeba udělat alespoň jednu registraci a to založení Bitcoin peněženky (Bitcoin adresy). Na MaxBitu registrace není nutná.

Na obrázku vlevo je přihlášení na www.cryptoo.me. Pro vytvoření peněženky klikněte na tlačítko přihlásit.

Krok 2.

Po prvním kroku by jste měli vidět tuto stránku. Podívejte se na obrázek a pokuste se zapamatovat, co je co. Budete to potřebovat k přihlášení. Nyní klikněte na odkaz registrace který je na obrázku znázorněn.

Krok 3.

Na obrázku vlevo je popsáno co máte kam napsat a poté kliknete na tlačítko register. Všimněte si, že nevyplňujete heslo k registraci. Proč? V emailu Vám příjde odkaz k prvnímu přihlášení, kde si heslo poprvé vytvoříte. a budete se moci přihlásit na www.cryptoo.me.

Krok 4.

Na obrázku vidíte, že vše proběhlo úspěšně a na email Vám přijde od www.cryptoo.me zpráva s informacemi pro přihlášení. V emailu pouze rozkliknete odkaz který Vám byl poslán.

Krok 5.

Nyní by jste měli být přihlášení do účtu www.cryptoo.me. Klikněte na odkaz zvýrazněný na obrázku.

Krok 6.

Teď už pravděpodobně máte vytvořenou Bitcoin adresu znázorněnou na fotce a také vidíte svůj aktuální zůstatek účtu. Pouze tyto informace Vám postačí. Bitcoin adresu budete potřebovat pro zaslání odměny z Faucetů. Po druhém pokusu by se v prohlížeči už Bitcoin adresa měla uložit a tak ji nebudete muset dokola zadávat. Kam ji zadat si ukážeme v dalším kroku a to už bude samotné sbírání na Vaší vytvořenou Bitcoin adresu.

Jak sbírat Bitcoiny z Faucetů?

Na obrázkách níže je popsáno, co kam máte zadat a co jednotlivé texty znamenají. Zjistíte například jaká je aktuální odměna Faucetu, jak často lze vybírat z Faucetu, zda se odměna připsala a případně sdílet stránku s 50% odměnou za doporučení. Sdílet můžete kliknutím na text Share and earn a otevře se URL s referenčním odkazem ve Faucetu nebo pomocí sociálních sítí.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *