Hacknutá kryptoburza KuCoin aktualizovala vklady a výběry z kryptoměny

Po velkém hackerském útoku burza kryptoměn KuCoin částečně aktualizovala vklady a výběry.


Jak společnost KuCoin oficiálně oznámila 7. října, platforma dokončila upgrady zabezpečení peněženek pro hlavní kryptoměny, jako jsou Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Tether (USDT).

Po upgradu společnost KuCoin obnovila službu vkladů USDT založenou na BTC, ETH a ERC-20. Podle oznámení USDT operujících na jiných blockchainech, jako jsou EOS, Tron a Omni, měna ještě nebyla stažena. KuCoin řekl:


„KuCoin postupně aktualizuje služby vkladů a výběrů všech tokenů a kompletní služba USDT bude brzy aktualizována. Věnujte prosím nadále pozornost oficiálnímu oznámení.“


KuCoin poukázal na to, že všechny BTC, ETH a USDT vygenerovaly nové vkladové adresy. I když je stará adresa stále k dispozici, burza doporučila uživatelům aktualizovat svou vkladovou adresu.


Asi 10 dní po hacknutí velkých akcií na konci září byl částečně obnoven výběr kryptoměny na KuCoinu. Burza původně odhadovala ztráty uživatelů na 150 milionů USD, zatímco Chainalysis, velká společnost zabývající se dešifrováním, odhadovala ztráty na 275 milionů USD.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *