Dvě hlavní kryptoměnové burzy se spojují, aby podporovaly rozvoj průmyslu

Burza kryptoměn Poloniex a KuCoin společně prozkoumají odvětví kryptoměn a doufají, že budou velkým přínosem.


Prohlášení vysvětlilo, že Poloniex a KuCoin spolupracují na rozvoji celé kryptoměny, místo aby si navzájem konkurovali v tomto odvětví. Společné iniciativy partnerství zahrnují založení výzkumných subjektů a další nespecifikované snahy.

V prohlášení se uvádí, že rozhodnutí o sloučení společností KuCoin a Poloniex pomůže oběma entitám, protože každý subjekt může hrát své vlastní výhody.


Johnny Lyu, generální ředitel společnosti KuCoin Global, uvedl: „Vzhledem ke složitosti dnešní mezinárodní politické a ekonomické situace se globální institucionální investoři a dokonce i jednotliví investoři snaží vyvážit nová systémová rizika vysoce kvalitních aktiv s dlouhodobými strategickými výnosy.“


Lyu vysvětlil, že tato spolupráce pomohla oběma společnostem využít příležitosti v rozvíjejícím se odvětví kryptoměny a blockchainu. Odvážně dodal: „Při pohledu zpět na pět let bude strategické partnerství mezi společnostmi KuCoin a Poloniex vnímáno jako mimořádný milník v odvětví digitálních aktiv.“


Shelley Wu, viceprezident globálního prodeje a marketingu ve společnosti Poloniex, představila konkurenční povahu odvětví kryptoměn. Jako příklad použila partnerství Poloniex-KuCoin a navrhla jiný přístup, který zahrnuje spolupráci na dosažení společného cíle.

V březnu letošního roku změnila společnost KuCoin vedení a stala se generálním ředitelem společnosti Lyu, zatímco tehdejší generální ředitel Michael Gan působil jako předseda KuGroup, regulačního orgánu burzy.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *