Anonymní výdělek BTC z reklam svého webu

Většina webových stránek zpeněžují svůj obsah na internetu pomocí reklamy od Google Adsense. Je to nejznámnější a nejpoužívanější volba pro výdělek z reklamy ze svého webu. Nevýhodou může být ztotožnění osoby která přijímá zisky. Nyní existuje i volba pro anonymní zisk z návštěvnosti svých webových stránek. Není potřeba zadávat své osobní informace k ztotožnění, aby jste mohli vydělávat. Jediné, co je k tomu potřeba, je vlastnit Bitcoinovou peněženku pro výběr svých finančních výdělků které jsou navíc v Bitcoinech. I peněženka na Bitcoiny může být anonymní. Své Bitcoiny můžete ze své peněženky vybrat hned několika způsoby. Ty nejpoužívanější metody vyplácení Bitcoinů je bankovní převod a výběr pomocí Bitcoin bankomatu.

Většina webových stránek pro zisk z reklamy v podobě Bitcoinů platí za každé kliknutí na reklamní banner. Popřípadě stanoví cenu na základě poměru zobrazení a kliknutí. Velice málo z nich nabízí zisk i samotné zobrazení reklamy (imprese), ale přeci jen existují a mohou se rovnat službě Google Adsense (reklamy od Google).

Sestavily jsme seznam reklamních systémů pro zisk Bitcoinů který jsme na internetu našli:

 1. A-ads – Platí za unikátní zobrazení reklamního bloku + kliknutí
 2. CoinMedia – Platí vůči poměru zobrazení / kliknutí
 3. AdBit – Platí za kliknutí na banner
 4. AdHitz – Platí za kliknutí na banner

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Jedna odpověď

 1. Rewards for comments
  Sorry, the reward details is for registered users only.
  Please Login or Register

  Tiež som si najprv lámal hlavu , z čoho satoshi faucety berú peniaze na vyplacenie 😀 a aha potom mi došlo že to je z tých reklám. A čím viac je možno reklám tym viac vam ten faucet može dat 🙂 Ja osobne si ukladam bitcoiny na coinly, a bitcoiny z cryptotabu na blockchain.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *