Anonymní obchodování s malými částkami kryptoměny

Už jste přemýšlely o obchodování s krymptoměny? Máme pro Vás zajímavý tip!

Konkrétně s kryptoměnou Bitcoin se dá obchodovat na různých burzách. Nevýhodou toho všeho může být identifikování osoby která s Bitcoiny obchoduje. Poplatky za takový obchod můžou být příliš velké. Za zpracování transakce jsou totiž příliš velké poplatky a doba kterou musíte čekat než se alespoň cena poplatku vrátí, může být poněkud dlouhá. Nabízí se možnost jak obchodovat i s nízkými částky s vidinou mnohem většího zisku popřípadě ztráty. Stačí i minimální vklad například 100 000 Satoshi (BTC) a za jeden jediný den lze inkasovat i 30% vkladu. To se nám zdá zajímavější pro malé částky k obchodování. Zapotřebí jsou k tomu jen nějaké Bitcoiny a převést si je na obchodování, kde můžete nastavit cenu prodeje nebo cenu nákupu. Vybraly jsme k tomu konkrétně měnu MintMe. Není příliš známa jako Bitcoin, avšak u Bitcoinu se kurz nepochybuje s takovým velkým rozdílem. K tomu aby jste mohli začít, potřebujete kryptoměnu Bitcoin z nějaké dostupné peněženky kterou lze dobít bankovním převodem, kreditní kartou, Bitcoin bankomatem a podobně. Poté samotné Bitcoiny převést na obchodování s MintMe. K tomu abychom mohli obchodovat s MintMe je zapotřebí Bitcoin. MintMe se dá zakoupit pouze za Bitcoiny a nikoli za fiat peníze (USD, EURO, CZK,..). Transakce z Bitcoinového účtu z naší zkušenosti bývají zpracovány tentýž den. Poté stačí říct si cenu za kterou jste ochotni měnu MintMe koupit a za kterou poté prodat. V našem případě, kdy jsme to zkoušeli poprvé na ostro, jsme inkasovali +2 Satoshi (BTC) z každých 15 Satoshi (BTC). Zisk byl za jediný den 13% a mohl být ještě větší jelikož počáteční cena byla 15 Satoshi (BTC) a konečná se vyšplhala do druhého dne až k 19 Satoshi (BTC). Cenu ke koupi a prodeji lze nastavit v reálném čase při pohledu na aktuální cenu nebo je nastavit dopředu.

Vlastníte-li Bitcoiny na některé své peněžence, můžete obchodovat zcela anonymně na www.mintme.com. Na této webové stránce se dá obchodovat i se soukromími měnami které nejsou příliš známé na trhu, ale pouze na MintMe.com. Jejich ceny jsou spekulativní a ještě rizikovější.

S kryptoměnou MintMe přichází i těžba těchto mincí která se může spustit i na obyčejném PC, notebooku nebo mobilním telefonu. Těžbu online s minimálními požadavky naleznete na www.coinimp.com. V případě, že nevlastníte ani drobné množství Bitcoinů, lze vybrat možnost těžby a poté s nimi obchodovat. To se nám zdá jako běh na dlouhou trať a proto je možná lepší si je zakoupit.

Upozorňujeme, že nejsme žádní finanční poradci a proto je riziko pouze ve Vašich rukách. Uvažte sami, zda je investice rozumná.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *