Americká kryptoměnová firma Swipe představuje půjčovací kartu Visa DeFi

Poskytovatel debetních karet pro kryptoměny Binance, která vlastní společnost Swipe, rozšiřuje svůj sortiment o novou krypto kartu Visa, která umožňuje uživatelům půjčovat si prostředky pomocí technologie blockchain.


Produkt se nazývá „LendFi Visa Card“ a zavádí významné decentralizované finanční dohody, které poskytují „okamžitý přístup k zůstatkům půjček“. Karta byla integrována do aplikace LendFi – decentralizované půjčovací platformy, která se připojuje k dlužníkovi prostřednictvím mobilního zařízení dlužníka. Mluvčí společnosti Swipe uvedl, že platforma bude podporovat hlavní protokol DeFi Compound po jeho spuštění.


Podle oznámení nová úvěrová platforma založená na blockchainu schvaluje půjčky uživatelům a vyplácí je na účet. LendFi také poskytuje stabilní agregátor měn, takže uživatelé mohou vkládat různé stabilní mince a spotřebovávat je prostřednictvím karty.


Společnost Swipe při vývoji karty spolupracovala s kalifornskou platební společností Marqeta. Salman Syed, viceprezident pro rozvoj podnikání ve společnosti Marqeta, uvedl, že karta umožňuje věřitelům vydávat půjčky přímo na kartu, čímž se rozšiřuje úsilí společnosti „přetvářet vztah mezi věřitelem a dlužníkem“.


Po stažení aplikace LendFi, přihlášení a dokončení identifikačního postupu mohou američtí dlužníci použít zapůjčenou kartu LendFi Visa. Po virtuální žádosti o kartu LendFi Visa si uživatelé mohou objednat fyzické karty. Karta také poskytuje 4% hotovost zpět na všechny nákupy.

Půjčky na kryptoměnu jsou jedním z nejdůležitějších případů použití v průmyslu DeFi. Na rozdíl od tradičních financí nevyžadují půjčky DeFi, aby centrální agentury nebo zprostředkovatelé schvalovali a přidělovali půjčky, protože půjčky DeFi jsou vydávány prostřednictvím distribuovaných systémů a decentralizovaných aplikací. Decentralizované půjčky však také nesou určitá rizika, protože stále nejsou stoprocentně bezpečné.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Jedna odpověď

 1. Rewards for comments
  Sorry, the reward details is for registered users only.
  Please Login or Register

  Na kartu sa nevzťahujú žiadne poplatky, ale na zostatok úveru sa naďalej vzťahujú RPSN, poplatky a ďalšie zmluvné podmienky.
  V bankomatoch nie je možné s ňou vybrať hotovosť, stabilcoiny musia byť viazané na 1USD.

  Dlžníci nebudú musieť niekoľko dní čakať na schválenie , a dalších 7 až 10dní kym im príde karta poštou.
  Dlžníci si môžu vybrať medzi dvoma rôznymi fyzickými kartami:
  a) Štandard karta- zarába 1% cashback na všetky nákupy
  b) Kovová karta – zarába 4% cashback a nemá žiadne zahraničné poplatky

  Sú teda nejaké negatíva tejto karty? Áno
  -Žiadný prístup k bankomatu – nemožno ju použiť na výber hotovosti v bankomate
  -Nepodporuje všetky kryptomény —musia byť zálohované alebo viazané na 1USD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *