3 důvody, proč cena bitcoinu v průběhu let náhle klesla o 7%

Tržby bitcoinových těžařů a posílení amerického dolaru jsou některé z důvodů prudké korekce ceny BTC a jejího poklesu pod 11 000 USD.
Cena bitcoinu (BTC) klesla o 7% za méně než dvě hodiny a 3. září byla zlikvidována o více než 100 milionů $. Jen v BitMEXu náhlý pokles zničil poptávku téměř o 99 milionů dolarů.


Cena bitcoinu může vést k poklesu tří klíčových faktorů: odliv minerů, silnější dolar a vysoká odolnost.


Data ukazují, že těžaři se připravují na prodej svých bitcoinových akcií, což zvýšilo prodejní tlak na trhu. Generální ředitel CryptoQuant Ki Young-Ju napsal:


„Horníci pravidelně zasílají určité množství BTC na burzu, takže na burze již mají velké množství BTC.“ Kdykoli se rozhodnou prodat, zdá se, že převádějí relativně velké množství BTC do jiných peněženek. “


Kromě burz cenných papírů představují horníci také jeden ze dvou zdrojů externího prodejního tlaku na trhu bitcoinů. Když horníci začnou prodávat své akcie, může to vytvořit obrovský tlak na BTC.


Kromě burzy jsou horníci také jedním ze dvou zdrojů externího prodejního tlaku na trhu s bitcoiny. Když horníci začnou prodávat své akcie, může to na BTC vytvořit obrovský tlak.


Jak uvedl Cointelegraph, Evropská centrální banka (ECB) varovala, že euro se stalo příliš nákladným. Varování Evropské centrální banky otřáslo trhem a způsobilo výprodej eura, protože investoři se obávali zavedení omezení.
Když se americký dolar začal zotavovat z víceleté zóny podpory, bitcoiny a zlato prudce poklesly.

Za napsání nového komentáře získáš 1-20 Satoshi

Napiš komentář k tomuto článku a získej odměnu v Bitcoinech.

K přičtení Satoshi je zapotřebí mít účet na Cryptoo.me a uvést správný email. Odměna je připsána po schválení komentáře.

V případě spamu nebude komentář schválen!

Čím více užitečnější komentář nebo obsáhlejší komentář tím větší bude odměna v Satoshi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *